• image
  • image

Egyesületünk 2015. II. féléves munkaterve

2015. október 4-én, (vasárnap) 9.30-kor a győriLoyolai Szent Ignác Bencés Templomban Luif Otmár atya lelki üdvéért mutatnak be szentmisét rendtársai, mely alkalomra szeretettel várjuk volt tanítványait.

2015. szeptember 22-én, (kedden) 18 órakor a Klastrom Hotel Éttermében!!! tartjuk meg őszi Bencés Szabadegyetemünk első előadását, melynek előadója Lovas István újságíró lesz. Előadásának címe: A szabadságot magunknak kell kiharcolni.

A rendezvény helyszíne az Aradi vértanúk útja felől, a kármelita kolostorudvaron keresztül lesz meg- közelíthető.

 

2015. október 12-én, (hétfőn) 18.30-kor a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium dísztermében Lázár Ádám (Gy/64), a BBC és a Szabad Európa Rádió szerkesztője, a Duna TV főszerkesztője tart előadást Bencés Szabadegyetemünk keretében. Előadásának címe: Polgárokból királyok, királyokból polgárok - maharadzsák élete, szokásai, palotái.

2015. október 30-án, (pénteken) Egyesületünk vezetősége megkoszorúzza elhunyt bencés tanáraink és vezetőségi tagjaink síremlékét, valamint az egyesületünk által a Szentlélek téren újraállított emlékkeresztet.

2015. november 3-án, (kedden) 18.30-kora Czuczor Gergely Bencés Gimnázium dísztermében dr. Kőrösi Tamás (Ph/73) a győri Kaáli Intézet orvos-igazgatója, egyesületünk elnökségi tagja tart előadást Bencés Szabadegyetemünk keretében. Előadásának címe: "Elvette Isten a gyalázatomat", avagy a meddőségkezelés biológiája és bioetikája.

Rendezvényeinkre szeretettel várunk barátaiddal, családoddal, diáktársaiddal együtt!

 

bences jelveny

   

Támogatóink:

emmi

 

sziszcom

 

VILL-KORR

vilkorr

 

Klastrom-Logo

 

gy logo

 

logorabakqelle

Szent Imre Patika

szent-imre-gyor