• image
  • image

Ajándék a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium futballcsapatának

2015. október 6-án Péter Tamás (Gy/2000), Egyesületünk főtitkára, a Bencés Diákszövetség alelnöke értékes felszerelésekkel ajándékozta meg a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium kispályás futballcsapatát.

Bencés pólók Czuczor iskolacsapat

A csapat a városi kispályás középiskolai bajnokságban ezen a napon játszotta első mérkőzését a Barátság Sportparkban. A mérkőzés előtt a két szervezet nevében Péter Tamás a BDSZ és a győri bencés gimnázium logójával ellátott bemelegítő pólókkal és a sérülések kezelését segítő fagyasztó spray-vel, valamint energiaszeletekkel ajándékozta meg a csapat tagjait, valamint a vezetőedzőt, Schnur Mátyás (Gy/98) tanár urat, Egyesületünk tagját. A következő mérkőzéseken izotóniás itallal és csokoládéval segítettük a játékosokat.

bences jelveny

   

Támogatóink:

emmi

 

sziszcom

 

VILL-KORR

vilkorr

 

Klastrom-Logo

 

gy logo

 

logorabakqelle

Szent Imre Patika

szent-imre-gyor