• image
  • image

Czuczor Gergely Bencés Gimnázium kispályás futballcsapatának támogatása

2016. október 18-án Péter Tamás (Gy/2000), Egyesületünk főtitkára a tavalyi évhez hasonlóan értékes felszerelésekkel ajándékozta meg a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium kispályás futballcsapatát. A csapat a városi kispályás középiskolai bajnokságban ezen a napon játszotta első mérkőzését a Barátság Sportparkban. A mérkőzés előtt Egyesületünk címerével díszített pólókkal és a sérülések kezelését segítő fagyasztó spray-vel, valamint izotóniás italokkal ajándékozta meg a csapat tagjait. A következő mérkőzéseken izotóniás itallal és csokoládéval segítettük a játékosokat.

Focicsapat Fair Play2016

bences jelveny

   

Támogatóink:

emmi

 

sziszcom

 

VILL-KORR

vilkorr

 

Klastrom-Logo

 

gy logo

 

logorabakqelle

Szent Imre Patika

szent-imre-gyor