• image
  • image

2013. október 31-én Egyesületünk vezetősége megkoszorúzta elhunyt bencés tanáraink és vezetőségi tagjaink síremlékét.

 

2013. október 31-én Egyesületünk vezetősége megkoszorúzta elhunyt bencés tanáraink és vezetőségi tagjaink síremlékét, valamint felavattuk a Bencés Diákok Győri Egyesülete által újjáalkotott, a XX. század minden magyar áldozatának emlékére

 

1989-ben az MDF Győri szervezete által a Szentlélek téren állított, s a tavalyi év őszére már teljesen elkorhadt emlékkeresztet.  A keresztet megszentelte Marton József OSB, beszédet mondott Balogh Pál (Gy/62), a Bencés Diákok Győri Egyesületének felügyelőbizottsági elnöke, a kereszt újraálmodója.

bences jelveny

   

Támogatóink:

emmi

 

sziszcom

 

VILL-KORR

vilkorr

 

Klastrom-Logo

 

gy logo

 

logorabakqelle

Szent Imre Patika

szent-imre-gyor