• image
  • image

Új mezeket kaptak Egyesületünktől a győri bencés gimnazisták

2016. április 21-én Péter Tamás (Gy/2000), Egyesületünk főtitkára a BDGYE nevében értékes felszerelésekkel, új Adidas mez- és nadrággarnitúrával, valamint izotóniás italokkal, energiaszeletekkel ajándékozta meg a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium kispályás futballcsapatát.

A csapat a városi kispályás középiskolai bajnokságban ezen a napon játszotta a bajnoki helyezéseket eldöntő mérkőzéseit a győri Barátság Sportparkban. Egyesületünk elnöksége fontosnak tartja az egészséges életrenevelést, melynek egyik legfontosabb eleme a sport. Ezért öröm számunkra, ha sportoló bencés diákokat támogathatunk. Ennek a tevékenységünknek az első állomása a 2012-ben megalapított Jó tanuló - Jó sportoló-díj volt, melyet azóta minden évben két győri bencés gimnazista kap meg.

Az Adidas mezgarnitúrát Egyesületünk, dr. Perlaky Péter (Gy/1984) elnökségi tagunk, valamint szervezetünk támogatója, a győri Szent Imre Patika vásárolta meg. Köszönjük nagylelkű felajánlásukat.

Focicsapat ujmezek atadasa2016

bences jelveny

   

Támogatóink:

emmi

 

sziszcom

 

VILL-KORR

vilkorr

 

Klastrom-Logo

 

gy logo

 

logorabakqelle

Szent Imre Patika

szent-imre-gyor