• image
  • image

Egyesületünk 2018. I. féléves programjai:

2018. január 7-én 8.30-kora győri Bazilikában halálának ötödik évfordulóján szentmise keretében emlékeztünk dr. Galavits József (Ph/1963) diáktársunkra, Győr néhai városplébánosára. A szentmisét dr. Lukácsi Zoltán Márk (Ph/1986), a Győri Hittudományi Főiskola és Papnevelő Intézet rektora, székesegyházi kanonok mutatta be.

2018. február 9-én, pénteken 17 órakor tartja Egyesületünk éves rendes közgyűlését a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium Jedlik Ányos termében. Meghívó mellékelve a 10. oldalon.

2018. március 8-án (csütörtökön) 18.30-kor Dr. Ócsai Antal (Ph/1970)főorvos, helytörténeti kutató, a Jászberényi Kórház orvos-igazgatója lesz szabadegyetemünk vendége, aki Görgey Arthur lába nyomán címmel tart előadást a Gimnázium dísztermében. Ebben a témában írt könyve a helyszínen megvásárolható lesz.

2018. áprilisában Prof. dr. Mocsai Lajos, a Testnevelési Egyetem rektora, a Nemzeti Kézilabda Akadémia szakmai- és sporttudományos igazgatója lesz Egyesületünk vendége.

Az időpontról a későbbiekben küldünk tájékoztatást.

2018. május 19-én (szombaton) 9 órától tartjuk hagyományos közös érettségi találkozónkat, melyet a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Egyesületünk szervez. A 10 órakor kezdődő szentmisét Sárai-Szabó Kelemen (Ph/1999) perjel, templomigazgató mutatja be. A dísztermi ünnepségen Prof. dr. Berács József (Gy/1968), a Budapesti Corvinus Egyetem és a Neumann János Egyetem professzora mond ünnepi beszédet a jubilálók nevében, valamint átadásra kerül a Győri Bencés Diákokért-díj, valamint a BDSZ Egyetemi Ösztöndíj. A jubiláló osztálybizalmik rövidesen értesítést kapnak a részletes programról.

2018. június 15-én a Czuczor Gergely Bencés Gimnázium évzáróján adja át Egyesületünk a Luif Otmár ösztöndíjat, a Jáki Teodóz-díjat, a Fair Play-díjat, valamint a Jó tanuló - Jó sportoló ösztöndíjakat.

bences jelveny

   

Támogatóink:

emmi

 

sziszcom

 

VILL-KORR

vilkorr

 

Klastrom-Logo

 

gy logo

 

logorabakqelle

Szent Imre Patika

szent-imre-gyor